Ofruesi profesional i zgjidhjeve SMT

Zgjidh çdo pyetje që keni në lidhje me SMT
  • Kompania

rreth nesh

mirëseardhje

Shenzhen TY Electronic Technology Co., Ltd.është një furnizues i prodhimit të pajisjeve SMT që integron R&D, prodhimin dhe shitjet.Produktet përfshijnë printer me stencil, makina Pick and Place, furrë ripërtëritjeje, saldim me valë, makineri për trajtimin smt, pajisje periferike, etj, të cilat mund të përdoren gjerësisht në Prodhimin dhe testimin në internet të produkteve elektronike PCBA.Me më shumë se dhjetë patenta ndërkombëtare dhe vendase, duke përfshirë patentat e BE-së, produktet e TYtech kanë rritur shumë konkurrencën e klientëve në treg dhe kanë fituar favore dhe lavdërime të gjera nga klientët për shkak të teknologjisë së shkëlqyer dhe cilësisë së shkëlqyer.

Lexo më shumë
Lexo më shumë
  • certifikata 6
  • certifikatën 5
  • certifikatën 7
  • certifikatë8